.

.

New
Addon HP kompatibilni TAA SFP+ 10G-CWDM 1570NM LC primopredajnici

Addon HP kompatibilni TAA SFP+ 10G-CWDM 1570NM LC primopredajnici

HRK 1.33

Dostupnost
Dostupno za naručivanje

Vrsta obrasca : SFP+. Vrsta obrasca : SFP+. Ovaj HP kompatibilni SFP+ primopredajnik osigurava 10g Base-CWDM propusnost do 40 km preko vlakana s jednim načinom (SMF) koristeći valnu duljinu od 1570 Nm putem LC priključka. Zajamčeno je da će biti 100% kompatibilan s ekvivalentnim primopredajnim HP -om. Ovaj primopredajnik koji se može lako instalirati, programiran je, jedinstveno serializiran i testiran na promet podataka i aplikacija kako bi se osiguralo da će se inicijalizirati i izvoditi identično. Podrška digitalnog optičkog praćenja (DOM) također je prisutna kako bi se omogućio pristup parametrima u stvarnom vremenu. Ovaj primopredajnik je kompatibilan s trgovinskim sporazumima (TAA). Stojimo iza kvalitete naših proizvoda i s ponosom nudimo ograničeno jamstvo za život.

O proizvodu

Newbie

Kupčev izbor